Skip all go to Content
Skip all go to News
Skip all go to Navigation

Архiв новин

Курси з оцінки майна!

З 18.09.17 року в ОНАЗ ім. О.С. Попова розпочинають свою роботу курси з базової підготовки оцінювачів майна та майнових прав.

Детальніше

ОГОЛОШЕННЯ

Для підтвердження вільного володіння державною мовою запрошуємо пройти атестацію.
Умови проведення атестації:
1. Подання заяви.
2. Співбесіда.
3. Письмове тестування.

 

Для тих, хто бажає, організовано курси для підготовки до атестації.

За додатковою інформацією звертатися за телефоном: 066-459-77-28 (Пономаренко Інна Валеріївна)


Відкриття Одеського представництва Почесного консульства Чорногорії в Україні в ОНАЗ ім. О.С. Попова

25 червня 2017 року в Одеській національній академії зв’язку ім. О.С. Попова Надзвичайний і Повноважний Посол Чорногорії в Україні - Любомир Мішуровіч, Почесний консул України в Чорногорії - Предраг Міловіч та Почесний консул Чорногорії в Україні - Станіслав Довгий відкрили Одеське представництво консульства Чорногорії в Україні.

Детальніше

Першість Академії з мініфутболу

26 вересня пройшли змагання на Першість академії з мініфутболу серед першокурсників.За підсумками цікавих ігор було розподілено призові місця наступним чином:

1 місце – Команда ННІ IКПI

2- Команда ННІ РТ та IБ

3- Команда ННІ Е та М

4- Команда ННІ КТА та Л

5- ННІ ПIС

Детальніше

Першість Академії з мініфутболу

26 вересня пройшли змагання на Першість академії з мініфутболу серед першокурсників.За підсумками цікавих ігор було розподілено призові місця наступним чином:

1 місце – Команда ННІ IКПI

2- Команда ННІ РТ та IБ

3- Команда ННІ Е та М

4- Команда ННІ КТА та Л

5- Команда ННІ ПIС

Детальніше

Першість ОНАЗ ім. О.С. Попова серед першокурсників з волейболу.

2 жовтня 2017 року завершились змагання з волейболу - Першість академії серед першокурсників. За підсумками цікавих ігор було розподілено призові місця наступним чином:

 1 місце – Команда ННІ КТА та Л

2 - Команда ННІ IКПI

3 - Команда ННІ ПIС

4 - Команда ННІ РТ та IБ

5 - Команда ННІ Е та М

Детальніше

Вітаємо вчених ОНАЗ з перемогою!

Вчені Одеської національної академії зв'язку ім. О.С. Попова виграли грант та потрапили в список з 123 переможців всеукраїнського конкурсу наукових робіт молодих вчених.

Зв'язківці розроблять концепцію управління і передачі інформації із застосуванням адаптивних технологій в каналах відеозв'язку військово-цивільного призначення. Всього в конкурсі взяло участь 362 проекти з сотні вишів і наукових установ України, та саме проект ОНАЗ ім. О.С. Попова конкурсна комісія Міністерства освіти і науки України виділила у числі кращих!

Проект розрахований на три роки та фінансуватиметься з державного бюджету.

Вітаємо наших науковців та бажаємо їм сміливих ідей та успішного їх втілення в життя!


ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція “Перспективні напрями захисту інформації”

З 2 по 6 вересня 2017 р. на базі відпочинку “Електрон” Одеської національної академії зв'язку ім. О.С. Попова в смт. Затока Одеської області відбулася 3-я Всеукраїнська науково-практична конференція “Перспективні напрями захисту інформації”.

Детальніше

Чемпіонат Одеси з настільного тенісу в Академії Зв’язку!

2-3 вересня 2017 року, у спортзалі Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова, відбувся Чемпіонат м. Одеса з настільного тенісу!

Чемпіонат був організований Клубом настільного тенісу «Розвиток» та Управлінням у справах фізичної культури та спорту Одеської міської ради і присвячений пам’яті Фелікса Осетинського, та приурочений до Дня Міста Одеси. 

Детальніше

«Вгору Потьомкінськими сходами»-2017

9 вересня 2017 року студенти Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова прийняли участь в спортивному святі до Дня фізичної культури та спорту «Вгору Потьомкінськими сходами»-2017!

Традиційний легкоатлетичний забіг проходить вже 17 раз поспіль. Цього року він зібрав близько 800 учасників, які встановили рекорд України - 777 чоловік одночасно виконали вправу «планка». Участь в забігу студенти-зв'язківці приймали під керівництвом старшого викладача кафедри фізичного виховання Макарова М.Л.

Вітаємо всіх зі святом сили, швидкості, витривалості, спритності та гнучкості – з Днем фізичної культури та спорту України!


Посвята першокурсників у студенти Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова

Кожен новий навчальний рік Одеська національна академія зв’язку ім. О.С. Попова починає світлим святом - Днем знань. Академія вітає першокурсників - юнаків і дівчат, які стали студентами ОНАЗ.

Для першокурсників був проведений ритуал посвяти в студенти. Їм був вручень Священний Вогонь Знань, який благословив їх на підкорення наукових і професійних висот! Запалив Вогонь Знань ректор Петро Петрович Воробієнко та студенти 1 курсу, які принесли Клятву першокурсника.

Детальніше

 

Програма «Подвійні дипломи» між Одеською національною академією зв’язку ім. О.С. Попова та Anhalt University of Applied Sciences (Кетен, Німеччина)

 

 

Детальніше

 

ОНАЗ ім. О.С. Попова проводить набір на курси з іноземної мови.

Детальніше

День молоді 2017! 

 

23-25 червня 2017 року в Одесі пройшов Міський Міжвузівський спортивний фестиваль "СПАРТАКІАДА", в рамках програми Загальноміського святкування Дня молоді 2017! Організаторами фестивалю виступили: Молодіжна організація «ЛАЙТ» спільно з Молодіжною радою при Одеському міському голові, за підтримки Фонду розвитку спорту та громадських ініціатив ім. Сергія Уточкіна і Ради ректорів Одеського регіону.

Детальніше

Навчально-науковий інститут економіки і менеджменту вітає випускників спеціальностей «Економіка» та «Менеджмент» із успішним захистом дипломних робіт та отриманням кваліфікації і бажає подальших досягнень!

 


20 червня 2017 року свою постійну роботу розпочав канал "ОНАЗ ім. О.С. Попова" на Youtube, створений медіа-групою Навчально-виробничого центру підвищення кваліфікації, працевлаштування та виробничої практики.

Детальніше

Найвища нагорода Саміту з питань інформаційного суспільства!

13 червня 2017 року під час Пленарного засідання Форуму Всесвітнього саміту з питань інформаційного суспільства в м. Женева, Швейцарія проректор з наукової роботи Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова Вадим Каптур отримав від Генерального секретаря Міжнародного союзу електрозв’язку (МСЕ) Хаолина Джао найвищу нагороду Саміту з питань інформаційного суспільства в категорії C5: Зміцнення довіри і безпеки при використанні ІКТ за проект з розробки Мультимедійного курсу дистанційного навчання з безпечного використання Інтернет-ресурсів. 

Детальніше

Благодійний концерт в ОНАЗ ім. О. С. Попова!

10 червня 2017 року в Актовій залі ОНАЗ ім. О.С. Попова відбувся благодійний концерт "Дари Сходу 6", організований БФ "Пчелка", за підтримки Академії зв'язку. 

В ході заходу було зібрано 5960 грн. для покупки УЗД скальпелю SONOCA300.

Висловлюємо величезну подяку всім учасникам та організаторам благодійного концерту!


З 7 по 9 червня 2017 року в Одеській національній академії зв’язку ім. О.С. Попова пройшов тренінг за програмою: «Експлуатація ВОЛЗ» для співробітників ПАТ «Укртелеком». 

Детальніше


7 червня 2017 року за участю представника ОНАЗ ім. О.С. Попова, розпочала свою роботу  міжвідомча робоча група з питань розвитку електронного урядування та реалізації спільного проекту «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» в Одеській області.

Детальніше

День захисту дітей в ОНАЗ ім. О.С. Попова!

 

2 червня 2017 року у подвір’ї Академії зв’язку відбулося свято до Дня захисту дітей. 

Детальніше

6 червня 2017 року відбулась зустріч студентів випускних груп навчально-наукового інституту економіки та менеджменту, напрямів підготовки «Економіка підприємства» та «Менеджмент» зі спеціалістами по підбору персоналу ООО «Інтретелеком»:

Детальніше

Вітаємо з ювілеєм!

Доктор технічних наук, професор ОНАЗ ім. О.С. Попова, завідувач кафедрою телебачення та радіомовлення, Заслужений діяч науки та техніки України - Гофайзен Олег Вікторович святкує свій ювілей!

Шановний Олеже Вікторовичу висловлюємо Вам безмежну повагу і захоплення Вашою енергією та інтересом до життя, умінню радіти кожному дню і насолоджуватися кожною миттю!

У цей святковий день бажаємо Вам здоров’я, любові, бадьорості духу і думок,життєвої наснаги! Нових творчих успіхів, натхненної праці та талановитих послідовників! Нехай ці золоті роки принесуть Вам тільки радість, спокій і душевну рівновагу, а Ваш дім наповнюється теплом і добробутом!

Детальніше


Навчально - науковий інститут Економіки та Менеджменту вітає переможців, що посіли почесне трете місце в номінації «Інновації для логістики та процесів техніко-технологічного забезпечення е-врядування і е-демократії» на конкурсі наукових робіт - стартапів «Розумні регіон, місто та навчальний заклад задля життя і розвитку громади» в межах міжнародної програми EGAP «Електронне урядування задля прозорості влади та участі громади.

 

 

Детальніше

Міжрегіональний конкурс наукових робіт-стартапів в ОНАЗ ім. О.С. Попова!

30 травня 2017 року на базі Академії зв'язку  відбулась підсумкова конференція Міжрегіонального конкурсу  наукових робіт-стартапів «Розумні регіон, місто та навчальний заклад задля життя і розвитку громади» в межах міжнародної програми EGAP «Електронне врядування задля прозорості влади та участі громади». 

Детальніше

«Зірка Академії – 2017»

 

23 травня 2017 року в Актовій залі ОНАЗ ім. О.С. Попова відбувся щорічний грандіозний конкурс краси та таланту «Зірка Академії – 2017»!

Детальніше

 

Вітаємо! 

 

21 травня 2017 року у с. Кулевча пройшов відкритий турнір півдня Одеської області з волейболу!

 

Детальніше

ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГЕНОЦИДУ КРИМСЬКОТАТАРСЬКОГО НАРОДУ

18 травня 1944 року розпочалася операція з депортації кримських татар. У цей день вшановують пам'ять жертв цього злочину (під час головної хвилі депортації 18-20 травня було виселено 180 014 осіб).

Детальніше

Вітаємо з ювілеєм!

Доктор технічних наук, професор ОНАЗ ім. О.С. Попова, завідувач кафедрою інформаційної безпеки та передачі даних, Заслужений діяч науки України, Заслужений працівник освіти України - Захарченко Микола Васильович святкує свій ювілей!

Шановний Миколо Васильовичу від всієї душі прийміть щирі й теплі поздоровлення з ювілеєм! Ювілей – це не просто свято, це здобутки всіх років життя. Ми знаємо Вас як яскраву, неординарну особистість, висококваліфікованого, вмілого керівника, науковця, який по праву може пишатися духовним та інтелектуальним потенціалом, успіхами та досягненнями. Найвищий професіоналізм, талант, безмежна відданість справі, працьовитість і наполегливість у досягненні поставлених цілей дали змогу Вам досягти значних успіхів у Вашій діяльності, здобути шану та повагу серед колег та студентства.

Впевнені, що Ваші досвід, знання і прекрасні людські якості будуть спрямовані на розвиток Одеської національної академії зв'язку ім. О.С. Попова та України і в подальшому.

У день Вашого ювілею, шановний Володимире Миколайовичу, бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, оптимізму, невичерпної енергії та нових творчих успіхів. Зичимо Вам невпинного руху вперед, нехай у всіх починаннях Вас супроводжують розуміння і підтримка з боку колег та однодумців, а професійна діяльність буде сповнена задоволення і творчими перемогами. Бажаємо також, щоб Ваше життя було світлим і радісним, як цей святковий день, а дружні вітання додали життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі.


Всесвітній день інформаційного суспільства в ОНАЗ ім. О.С. Попова!

 

17 травня 2017 року в Інституті проблем інформаційного суспільства ОНАЗ ім. О.С. Попова відзначали Всесвітній день інформаційного суспільства (World Telecommunication and Information Society Day).

Детальніше

Студентські Олімпійські ігри #ONAT_games!

 

З 13 по 14 травня 2017 року на базі відпочинку ОНАЗ ім. О.С. Попова - «Електрон», відбулися щорічні студентські Олімпійські ігри #ONAT_games!

Детальніше

Студенти Академії зв'язку прийняли участь у забігу на одеській Трасі здоров'я!

13 травня 2017 року в Одесі відбувся Всеукраїнський «Забіг студентів»,
в якому прийняли участь студенти ОНАЗ ім О.С.Попова, під керівництвом
старшого викладача Кафедри фізичного виховання Макарова М.Л.

Детальніше

Вітаємо з перемогами!


Микола Галан, студент ОНАЗ ім. О.С. Попова, став Чемпіоном Відкритого Чемпіонату України з
шінкіокушінкай карате та переміг у 1-му Чемпіонаті Одеської області з Кйокушінкай!
 

 

Детальніше

Колектив ОНАЗ ім. О.С. Попова щиро вітає завідувача кафедри вищої математики Дмитрієву Ірину Юріївну з присвоєнням  наукового ступеня доктора технічних наук.  Бажаємо високого наукового, інтелектуального і людського потенціалу, нових творчих успіхів, натхненної праці та талановитих послідовників!


Щорічне оцінювання фізичної підготовки в ОНАЗ ім. О.С. Попова!

11 травня 2017 року проводитиметься щорічне оцінювання фізичної підготовки співробітників та студентів .

Місце проведення: пров. Високий, 17 (Спортивний комплекс) та Спортивна зала Академії.


Матчева зустріч з баскетболу в ОНАЗ ім. О.С. Попова! 

 

  5 травня 2017 року в Одеській національній академії зв'язку, за підтримки Кафедри фізичного виховання і ректорату ОНАЗ, пройшла матчева зустріч збірних команд студентів і випускників Академії, яка була присвячена пам'яті Едуарда Павловича Станкевича - багаторічного завідувача кафедри фізичного виховання.

 

Детальніше

День Перемоги в ОНАЗ ім. О.С. Попова"Ніколи знову"

5 травня 2017 року в ОНАЗ ім. О.С. Попова відбулася урочиста лінійка присвячена Дню пам’яті і примирення та Дню Перемоги!

 

 

Детальніше

Вітаємо з перемогою!

 

29-30 квітня 2017 року в Кривому Розі пройшли змагання з баскетболу за програмою VІІ літніх всеукраїнських ігор ветеранів спорту пам'яті громадського і спортивного діяча М.М.Баки

Детальніше

Перший міжнародний форум інноваторів «Цифрова Україна – Switch on your business» в ОНАЗ ім. О.С. Попова!

 

27 квітня 2017 року в Одеській національній академії зв’язку ім. О.С. Попова відбувся Перший міжнародний форум інноваторів «Цифрова Україна – Switch on your business». 

Детальніше

Першість Академії з шахів!

 

26 квітня 2017 року  в ОНАЗ ім. О.С. Попова відбулася Першість Академії з шахів серед студентів.

Детальніше

В Одеській національній академії зв’язку ім. О.С. Попова відбувся II тур Всеукраїнської студентської олімпіади з телекомунікацій

24-26 квітня 2017 року в Одеській національній академії зв'язку ім. О.С. Попова було проведено II тур Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму «Телекомунікації», спеціальності «Телекомунікаційні системи та мережі», «Інформаційні мережі зв’язку». 

Детальніше

Спортсмени з ДЮСШ в ОНАЗ ім. О.С. Попова!
 

З 20 по 22 квітня 2017 року  Академію зв'язку відвідали спортсмени з ДЮСШ м. Рівне та м. Хмельницького.

Детальніше

Турнір з шахів в ОНАЗ ім. О.С. Попова!

 

19 квітня 2017 року в ОНАЗ ім. О.С. Попова відбувся турнір з шахів серед команд викладачів та студентів.

 

Детальніше

Форум тренерів з е-урядування та е-демократії

 

З 10 по 14 квітня 2017 року за участю представників ОНАЗ ім. О.С. Попова відбувся  форум тренерів з е-урядування та е-демократії у м. Києві.

Детальніше

Регіональний семінар МСЕ “Зміцнення кадрового потенціалу в області електрозв'язку/ІКТ”

Міжнародний союз електрозв'язку (МСЕ) спільно з Одеською національною академією зв'язку ім. О.С. Попова (ОНАЗ ім. Попова) Міністерства освіти і науки України провели Регіональний семінар МСЕ “Зміцнення кадрового потенціалу в області електрозв'язку/ІКТ” в м. Одеса, Україна в період з 12 по 14 квітня 2017 року. Партнером семінару виступив український телекомунікаційний оператор – «Київстар».

Детальніше

«Містер коледж 2017»!

 

12 квітня 2017 року в Коледжі зв’язку та інформатизації Одеської національної академії зв’язку ім. О.С.Попова пройшов конкурс «Містер коледж 2017»!

Детальніше

Студенти ОНАЗ ім. О.С. Попова прийняли участь у ВСОРТ - 2017! 

 

4-7 квітня 2017 року студенти та викладачі Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова прийняли участь у Всеукраїнській студентській олімпіаді з радіотехніки (ВСОРТ–2017).

Детальніше

Для усіх студентів Академії і не тільки, яких цікавить військова освіта з подальшим присвоєнням офіцерського звання!

З 01 квітня 2017 року оголошений набір на навчання за програмою підготовки офіцерів запасу. Детальну інформацію стосовно вступу на військову підготовку в 2017 році, а також усі контактні дані Ви можете знайти на сторінці: https://pk.onat.edu.ua/военная-подготовка


VІ Міжнародна науково-практична конференція в ОНАЗ ім. О.С. Попова!

28-29 березня 2017 року відбулась VІ Міжнародна науково-практична конференція Економіка та управління в умовах побудови інформаційного суспільства”.

В результаті роботи організаційний комітет постановив відзначити почесними грамотами кращі роботи студентів, що приймали участь в конференції.

Детальніше

Академія зв’язку прийняла активну участь у всеукраїнській акції «За чисте довкілля»!

 

З 4 по 8 квітня 2017 року студенти та співробітники Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова долучилася до проведення щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля».

Детальніше

СПОРТИВНЕ СВЯТО АКАДЕМІЇ ЗВ’ЯЗКУ!

 

6 квітня 2017 року в спорткомплексі «Одеса» за адресою – пров. Високий,17 відбулося Спортивне свято Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова приурочене до Всесвітнього дня здоров’я!

Детальніше

Першість з настільного тенісу серед студентів ОНАЗ ім. О.С. Попова!

 

24 березня 2017 року в Спортивній залі головного корпусу Академії відбулась
Першість з настільного тенісу серед студентів ОНАЗ ім. О.С. Попова.

Детальніше

Першість з бадмінтону серед студентів ОНАЗ ім. О.С. Попова!

 

30 березня 2017 року в Спортивній залі головного корпусу Академії відбулась
Першість з бадмінтону серед студентів ОНАЗ ім. О.С. Попова.

Детальніше

Студенти ОНАЗ ім. О. С. Попова зробили наше місто чистішим!

25 березня 2017 року  студенти ОНАЗ ім. О. С. Попова спільно з Приморською районною адміністрацією Одеської міської ради традиційно взяли участь у міському суботнику, який проходив у Центральному парку культури та відпочинку  ім. Т.Г. Шевченка.

В ході заходу студенти прибирали паркову зону від пластику та сміття, а також висадили нові дерева.


Вітаємо переможця!


25 березня 2017 року, з нагоди 3-ї річниці Національної гвардії України,
в Одесі пройшов Відкритий Кубок Одеської області з військово-спортивних
багатоборств у розділі «Бойове двоборство», пам’яті підполковника
Нацгвардії - Геннадія Хитрика.

Детальніше

Студенти ОНАЗ ім. О.С. Попова зайняли призові місця у Всеукраїнському конкурсі в напрямку «Телекомунікації»!

22-24 березня 2017 року в Одеській національній академії зв'язку ім. О.С. Попова було проведено II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з технічних наук в напрямку «Телекомунікації». 

Детальніше

В ОНАЗ ім. О.С. Попова пройшов Чемпіонат Одеської області з настільного тенісу!

 

11 та 12 березня 2017 року в Спортивній залі Академії зв'язку відбулися ігри Чемпіонату Одеської області з настільного тенісу. 

Детальніше

Студенти ОНАЗ ім. О.С. Попова на навчально-ознайомлювальній екскурсії на кораблях ВМС України!

19 березня 2017 року відбулась навчально-ознайомлювальна екскурсія на кораблях ВМС України, на якій побували студенти ННІ РТ та ІБ. Морські Сили Збройних Сил України - один з видів збройних сил України, які призначені для стримування, локалізації і нейтралізації збройного конфлікту, а при необхідності - припинення збройної агресії з моря як самостійно, так і у взаємодії з іншими видами Збройних сил України, військовими формуваннями та правоохоронними органами. 

Детальніше

100 років Української революції!

15 березня 2017 року в рамках декади наукової книги в Одеській національній науковій бібліотеці відбулась презентація книжково-мистецької виставки «На щаблях державотворення: до 100-річчя подій Української революції». У заході взяли участь  студенти ОНАЗ імені О.С.Попова.

 

Детальніше

Свято весни та Шевченківський день в ОНАЗ ім. О.С. Попова!
 
Іноді весна приходить до нас тихо і непомітно, а часом в одну мить весело повідомляє про свою появу. Але завжди її прихід ставати святом. В Одеській національній академії зв'язку ім. О.С. Попова вже стало доброю традицією з настанням весни відзначати два чудових і близьких серцю свята. Так 10 березня 2017 року відбувся святковий концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню та Шевченківському дню.

Детальніше

"Безпека журналістів: базовий стандарт вільних медіа"

3 березня 2017 року студенти ННІ ПІC, ОНАЗ ім. О.С. Попова взяли участь в заході "Безпека журналістів: базовий стандарт вільних медіа". Поспілкуватися з журналістами, адвокатами, викладачами і студентами Одеси приїхала міжнародна делегація у складі Айдара Ботагарова - представника ОБСЄ з питань свободи ЗМІ, Надії Ажгіхіної, Ніколя Ебнотера, керівника проектів представника ОБСЄ з питань свободи ЗМІ,а також голови НСЖУ - Сергія Томіленка.

На конференції обговорювалися питання про безпеку журналістів у всьому світі і журналістську діяльність.


Вітаємо нашого студента зі спортивною перемогою!
У Дніпрі пройшов Чемпіонат Національної гвардії України з рукопашного бою. Студент нашої Академії, ННІ ЗН Олександр Гарінов виступав у складі збірної команди Південного територіального округу. Олександр за три дні провів шість боїв та зайняв Третє місце (вигравши п'ять боїв) в особистому заліку вагової категорії до 70 кг! Також, в командному заліку, команда Одеси виборола Перше місце! Вітаємо Олександра та всю команду з досягненням!

 


Вітаємо наших волейболістів з черговою перемогою

в лізі «Відродження»!

 

1 березня 2017 року у спортивній залі ОНАЗ ім. О.С. Попова відбулася волейбольна гра 8 туру в групі «Б» волейбольної ліги «Відродження» між командами «ОНАС» і «Стройка»

 

Детальніше

Наші студенти серед кращих спортсменів Миколаївської області!

18 лютого 2017 року у м. Миколаїв відбувся «24 Відкритий чемпіонат Миколаївської області «Юний Самурай»  серед дітей, юнаків, юніорів та дівчат з  Кіокушин карате в розділі кумі те». Змагання видались дуже масовими – понад 250 учасників з різних міст України.

Детальніше

Немає більшої стійкості, ніж стійкість духу добровольця! 

 

Волонтерський Штаб ОНАЗ постійно займається збором речей для потребуючих. 23 лютого 2017 року частина зібраних речей була віднесена до благодійного фонду "Дорога до дому". 

Запрошуємо до нашої команди усіх бажаючих займатися благодійністю! Ми готові розповісти про нашу діяльність, поділитися досвідом, вислухати ваші ідеї та пропозиції. Звертайтесь до профкому студентів ОНАЗ ім. О.С. Попова (ауд.229а) або за тел. 0967985856 (Віра), 0963622369 (Ірина).


Творча зустріч студентів ОНАЗ ім. О.С. Попова з "майстром слова"!
 
21 лютого 2017 року відбулася зустріч студентів ОНАЗ ім. О.С. Попова з "майстром слова", досвідченим журналістом, редактором, захопленим літератором, членом Спілки письменників України - Веронікою Анатоліївною Коваль.

Детальніше

Вітаємо переможців та призерів змагань на першість Академії з волейболу серед студентів першого курсу!

 

23 лютого 2017 року завершились змагання з волейболу на першість ОНАЗ ім. О.С. Попова серед студентів першого курсу. У відповідних змаганнях приймали участь 5 збірних команд: ННІ РТ та ІБ; ННІ КТА та Л; ННІ Е та М; ННІ ПІС; ННІ І та ПІ. Всі команди грали між собою за змішаною системою. 

Детальніше

День Героїв Небесної Сотні в ОНАЗ ім. О.С. Попова!

 

З 18 по 22 лютого 2017 року в ОНАЗ ім. О.С. Попова відзначався День Героїв Небесної Сотні. 
З привиду вшанування пам'яті борців за свободу, які трагічно загинули під час Революції Гідності, в Академії зв'язку було проведено ознайомлення студентів із подіями сучасної історії України за допомогою документального фільму: "Переломний момент: Війна за демократію в Україні". 
Співробітниками бібліотеки ОНАЗ ім. О.С. Попова було організовано книжкову виставку під назвою: "День пам'яті Небесної Сотні".

 


"Даруйте здоров'я та будьте здорові!"

 

22 лютого 2017 року в ОНАЗ ім. О.С. Попова "Станція переливання крові ДП "Одеська залізниця" провела забір крові у студентів Академії зв'язку в цілях забезпечення нею та її компонентами населення м. Одеси та бійців АТО.

 

Детальніше

Участь ОНАЗ ім. О.С. Попова в підписанні Меморандуму з питань розвитку е-урядування!

22 лютого 2017 року за участю Одеської обласної ради, ОНАЗ ім. О.С. Попова, ОРІДУ НАДУ при Президентові України, громадської організації «Електронна Одещина» в Одеській обласній державній адміністрації відбулась церемонія підписання Меморандуму з питань розвитку е-урядування та е-демократії задля прозорості влади та участі громади в нашому регіоні. 

Детальніше