Skip all go to Content
Skip all go to News
Skip all go to Navigation

Стипендіальні програми для студентів та науковців

Стипендіальні програми для студентів та науковців:

         

            1. http://erasmusplus.org.ua/erasmus/ka1-navchalna-mobilnist/indyvidualni-hranty.html

 

У цьому розділі розміщено інформацію для пошуку можливостей отримання стипендій на навчання, стажування тощо, індивідуальними особами з України.

Звертаємо увагу, що команда Еразмус+ офісу надає інформацію/консультації тільки щодо можливостей отримання стипендій в рамках конкурсів Еразмус+, Еразмус Мундус, не окремих країн чи університетів. Перед тим, як телефонувати, чи приходити в офіс для консультацій, обовязково прочитати уважно всю інформацію наведено нижче і у розділах Індивідуальнігранти: Кредитна мобільність;  Ступенева мобільність.

Мобільність в рамках започаткованих Програм і Партнерств Еразмус Мундус, що ще відкриті для участі в конкурсах у 2015 році (максимальний термін подання на деякі можливості - кінець січня 2015 р.).

Звертаємо увагу всіх зацікавлених у поданні документів на участь у конкурсах 2015 року всі можливості відкриті тільки в рамках Еразмус+: Еразмус Мундус за посиланням:http://eacea.ec.europa.eu/erasmus_mundus/funding/available_partnerships.php

 

 

2. http://www.fulbright.org.ua/en/pages/19/student.html

Fulbright Graduate Student Programme  ( активно до 16 травня 2015 р.)

Навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра. У конкурсі можуть брати участь студенти старших курсів, випускники ВНЗ.Післядипломна освіта в США (graduate studies) є поєднанням навчання з індивідуальною дослідницькою працею. Система цього рівня освіти передбачає широкий спектр можливостей: здобуття магістерського ступеня (master’s program); навчання за суміжною спеціальністю; річне/півторарічне навчання без отримання диплому з метою поглиблення знань з певної наукової дисципліни (non-degree study program); підготовка до кваліфікаційних іспитів і вступу до аспірантури (doctorate program).

Галузі спеціалізації: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни
*За винятком спеціальностей: бухгалтерський облік, аудит, логістика, менеджмент, маркетинг, бізнес, управління бізнесом, клінічна медицина.

Вимоги до кандидатів:

 • мати українське громадянство та проживати в Україні на час проведення конкурсу
 • володіти англійською мовою на рівні достатньому для професійного спілкування в англомовному академічному середовищі
 • мати щонайменше диплом бакалавра на час призначення стипендії (у серпні 2015 р.)
 • повернутись в Україну на 2 роки після завершення терміну гранту відповідно до вимог візи J-1, яку отримують учасники програм обмінів
 • Не можуть брати участь у конкурсі працівники (та їх найближчі родичі: чоловіки/дружини, діти, сестри, брати, батьки та інш.) Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні та урядових агенцій США, що входять до дипломатичної місії США в Україні; Програми імені Фулбрайта в Україні та інших організацій, програм навчання та обмінів, що фінансовані Державним Департаментом США. Ця заборона втрачає чинність через рік після завершення строку служби або роботи за контрактом у зазначених установах та організаціях.
 • ** Не можуть брати участь у конкурсі громадяни України, які постійно проживають на території США впродовж 5 років; ті, хто мають дозвіл на постійне проживання в США; студенти, які навчаються в американських університетах на час проведення конкурсу.
 • *** Ті, хто раніше отримували візу категорії J-1 та J-2, можуть подаватись на Програму не раніше 2-х  років після повернення в Україну. Ця вимога не стосується певних учасників програм обмінів категорії J-1, на яких не поширюється вимога про дворічне перебування в країні свого проживання, наприклад, програми Summer Work and Travel (див. коментар до візи).

Умови гранту:


 • оплата навчання в університеті
 • щомісячна стипендія
 • медичне страхування
 • квиток в обидва боки

 

       3.  http://www.grantua.com.ua/?p=3232

Короткострокові стажування у Франції для молодих українських науковців ( активно до:  1 конкурс – до 20 січня 2015 року, 2 конкурс -до 15 липня 2015)

Короткострокові стажування у Франції для молодих українських науковців

Посольство Франції в Україні двічі на рік організовує конкурс на короткострокові стажування (1-2 місяці) у Франції для молодих українських науковців.

Стипендії розміром 767 – 1060 євро на місяць витрати на транспорт не покриваються за рахунок стипендії. Цей вид стипендій пропонується для молодих українських науковців (аспірантів, докторантів, науковців) віком до 35 років, робота яких потребує дослідження та/чи тісної співпраці з французькою лабораторією (1-2 місяці). Кандидати, що вже отримували фінансування такого типу за останні три роки, не можуть брати участь у конкурсі.

Дані дослідницькі стажування повинні відбуватись у рамках існуючого партнерства або партнерства, що розвивається між французькими та українськими науково-освітніми закладами.

Кандидати повинні:

- заповнити форму он-лайн реєстрації французькою чи англійською мовою
- відіслати електронною поштою на адресу bgfselection@gmail.com:

формуляр опис наукового проекту французькою чи англійською мовою

резюме кандидата

лист підтримки від українського закладу, написаний французькою чи англійською мовою (формат pdf)

лист підтримки від французької лабораторії, написаний французькою (формат pdf)

Строки подання

Перший конкурс: Прийом документів до 20 січня 2015 року. Рішення буде повідомлено кандидатам приблизно 15 лютого 2015 року. Період стажування передбачається з 1 березня по 30 вересня.

Другий конкурс: Прийом кандидатур до 15 липня 2015. Рішення буде повідомлено кандидатам приблизно 20 вересня 2015 року. Період стажування передбачається з 1 жовтня по 31 грудня.

Для більш детальної інформації прохання звертатись до Оксани Ландо, координатора стипендій, по електронній пошті (oksana.lando@ifu.kiev.ua) та за телефоном (+38 044 482 23 71).

 

4.http://www.grantua.com.ua/?p=3162

 

Грантова програма «Всесвітні студії» ( активно до 15 травня 2015 р)

Всесвітні студії (WorldWideStudies) — освітня програма Фонду Віктора Пінчука, спрямована на формування нового покоління української професійної еліти.

Програма пропонує підтримку молоді України для отримання магістерського ступеню у найкращих університетах світу1 в галузях, які Фонд Віктора Пінчука вважає пріоритетними для подальшого розвитку України.

Всесвітні студії (WorldWideStudies) — освітня програма Фонду Віктора Пінчука, спрямована на формування нового покоління української професійної еліти.

Програма пропонує підтримку молоді України для отримання магістерського ступеню у найкращих університетах світу в галузях, які Фонд Віктора Пінчука вважає пріоритетними для подальшого розвитку України.
Гранти від Фонду Віктора Пінчука отримають найуспішніші кандидати, відібрані у ході відкритого загальнонаціонального конкурсу. Потенційні кандидати повинні будуть самостійно підібрати магістерську програму, подати всю необхідну документацію в університет та представити спеціальному незалежному журі «Всесвітніх студій» своє бачення щодо застосування отриманих знань після повернення в Україну. Отримувачі гранту мають взяти на себе зобов’язання повернутися в Україну після завершення навчання за кордоном та відпрацювати за фахом щонайменше 5 років.

Взяти участь у конкурсі «Всесвітніх студій» можуть громадяни України віком до 35 років (на момент вступу до закордонного університету), які мають ступінь бакалавра або вище, за фахом, що вимагається обраним закордонним університетом та магістерською програмою даного університету. Кандидати повинні мати чіткий план застосування отриманих знань і навичок в Україні та твердий намір працювати в Україні за отриманим фахом.

5. http://www.grantua.com.ua/?p=3074

Конкурс на  з добуття  стипеній  для   навчання  від Посольства  Франції  (  активно до 15  березня 2015 ). Посольство Франції в Україні проводить конкурс на здобуття стипеній для навчання

- на рівні Магістратури (Master 2) за будь якою спеціальністю. Тривалість пограми 9 місяців (615 євро/місяць)

- на рівні аспірантури, для програми написання дисертації під подвійним науковим керівництвом. Програма передбачає фінансування трьох чотиримісячних наукових стажування протягом 3 років (767 євро/місяць)

- за програмою COPERNIC для молодих спеціалістів у економічній та інженерній галузях; www.cdi.fr/copernic.  Тривалість пограми 12 місяців (767 євро/місяць)

Транспортні витрати покриваються за власний рахунок стипендіатів.

Умови участі у конкурсі:
- ви – громадянин України
- вам менше 30 років
- ви здобули диплом бакалавра/магістра (або еквівалентний йому)
- ви ніколи не отримували стипендії уряду Франції

Критерії конкурсу

- високий рівень академічної підготовки кандидата;
- якість і доцільність навчального проекту та його професійна спрямованість
- володіння французькою та/або англійською мовою залежно від навчального проекту
- проект студента вписується в рамки існуючого партнерства, або партнерства на стадії встановлення, між навчальними та/або науковими французько-українськими закладами.

Ваші дії:

Не пізніше 15 березня 2015 року вам необхідно надати досьє

Процедура подання документів:

-Заповнити анкету

на стипендію магістра 

на стипендію для навчання у аспірантурі під подвійним науковим керівництвом

на стипендію Copernic

-Надати такі документи французькою або англійською мовою (залежно від проекту):

- Резюме. Максимально – 1 сторінка + публікації. Формат doc чи pdf.

- Навчальний проект. Максимально – 2 сторінка. Формат doc чи pdf.

- Мотиваційний лист  французькою або англійською мовою (залежно від проекту). Максимально – 1 сторінка. Формат doc чи pdf.

- Лист від французького навчального закладу, який підтверджує зацікавленість вашою кандидатурою чи лист про попереднє зарахування. Формат pdf.

Для кандидатів на програму COPERNIC не потрібно подавати лист від французького навчального закладу, проте необхідно надати 2 рекомендаційні листи, написані французькою або англійською мовою (формат pdf)

- Переклад виписки оцінок за останні 4 роки або копії додатків до дипломів. Формат doc чи pdf.

Повне досьє надіслати на адресу bgfselection@gmail.com

Увага: повний пакет документів не має перевищувати 3 Megabytes!

Надіслати повідомлення про подання кандидатури на ел. адресу oksana.lando@ifu.kiev.ua із вказаною темою листа «конкурс стипендій BGF», для отримання адреси он-лайн реєстрації Вашого досьє.

NB : Сертифікат на знання французької мови B2 чи вище ( DELF чи TCF) не є обов’язковим, але буде перевагою. Рівень французької мови попередньо обраних кандидатів буде оцінений та прийнятий до уваги під час співбесіди на фінальному відборі.

Кандидатів, документи яких будуть відібрані на конкурсі досьє, буде запрошено на співбесіду, що відбудеться у другій половині квітня. Оригінали виписок оцінок треба бути надати під час співбесіди.

Результати рішення стипендіальної комісії буде оголошено у другій половині травня.

6. http://www.grantua.com.ua/?p=2972

до 28 лютого та 31 серпня щороку

Фонд інженерної інформації США пропонує грант розміром від 5000 до 25000 доларів на реалізацію інноваційного проекту у сфері інженерії. Конкурс орієнтований на країни, що розвиваються, а також хоче залучити до інженерії жінок. Запропонований проект мусить бути орієнтований на підтримку і зміцнення програм у сфері освіти і послуг, які могли б допомогти викладачам і студентам отримувати доступ і ефективно використовувати необхідні їм інформаційні технології.

Проект, який претендує на отримання гранту, може бути присвячений бібліографічним дослідженням певних інженерних шкіл або бібліотек, підтримці придбання інформаційних систем або виходу в глобальну мережу інтернет у світі, що розвивається. Аби зрозуміти, у яких саме грантах зацікавлений фонд, ви можете отримати успішні проекти для вивчення. На розгляд приймаються виключно інноваційні пропозиції з прорахованими результатами, що сприяють значним і тривалим змінам.

Деталі: http://www.eifgrants.org/

7. http://www.topuniversities.com/scholarships

Магистерские  и  докторские стипендии  от  QS   World Grand School Tour

Если вы хотите получить стипендию для своей магистерской или PhD программы, обратите внимание на текущий список стипендий QS Scholarships. Некоторые стипендиальные программы позволяют финансировать последипломное обучение в конкретных вузах, а некоторые в любом вузе на выбор самого студента.

Для того чтобы подать заявку на стипендию QS, сначала нужно посетить мероприятие QS World Grad School Tour.

Даты туров, страны и города на сайте : http://www.topuniversities.com/events/qs-world-grad-school-tour

8.http://www.fes.de/studienfoerderung/bewerbung/fristen

Конкурс стипендій для іноземців Фонду ім. Фрідріха Еберта ( активно щороку)

Підтримка надається студентам усіх напрямків з видатними успіхами у школі та в університеті, які хочуть навчатись або навчаються у Німеччині і ідентифікують себе з соціал-демократичними поглядами та виступають за них. Стипендіати отримують фінансову підтримку для успішного навчання: щомісячну стипендію близько 670 євро, а також інші виплати.

9. http://www.grantua.com.ua/?p=2704

Міжнародний конкурс наукових робіт студентів та аспірантів, присвячений 100-річчю Нобелівського лауреата з економіки Артура Льюїса (активно до 20 березня 2015 року)

Маємо честь запросити Вас взяти участь у Міжнародному конкурсі наукових робіт студентів та аспірантів, присвяченому 100-річчю Нобелівського лауреата з економіки Артура Льюїса. Конкурс проходитиме в період з 01 грудня 2014  року по 20 березня 2015  в рамках підготовки до Міжнародного Нобелівського конгресу „Миротворча місія Нобелівських лауреатів та міжнародна співпраця у сфері національної безпеки: сучасні глобальні виклики ”.

Нагороди: дипломи I, II, III ступенів та у окремих номінаціях, грошові винагороди,  laptops, netbooks, smartphones.

Усі учасники Конкурсу виконують наукову роботу та есе на одній з мов: українська, російська, англійська.

На Конкурс подаються наукові роботи, підготовлені індивідуально або колективно творчими групами (не більше 3 осіб). Конкурсна робота (16-20 тис. знаків) повинна бути написана на обрану тему (Додаток А) і відповідати вимогам, зазначеним у Положенні про Конкурс.

Есе виконується всіма учасниками Конкурсу на загальну тему: „Роль наукових досягнень лауреатів Нобелівської премії в сучасному глобальному світі”, обсягом 1-2 друкованих сторінки (до 3 тис. знаків з пробілами).

За бажанням учасники Конкурсу подають додатково тези доповідей для публікації у збірнику наукових праць „Нова генерація нобелівських ідей”,обсягом 2 друкованих сторінки (до 3 тис. знаків з пробілами).

Учасники Конкурсу мають надіслати на адресу Організаційного комітету такі документи:

 1. заявку учасника (додаток Б „Заявка учасника конкурсу”);
 2. конкурсну роботу, оформлену згідно вимог (додаток В „Вимоги до конкурсної роботи”);
 3. есе;
 4. відгук наукового керівника та рекомендацію кафедри (відділу);
 5. копію документа, що посвідчує особу учасника (копія паспорту);
 6. копію документа, що засвідчує статус студента чи аспіранта і приналежність учасника до ВНЗ, від імені якого представляється робота (може мати форму endorsement letter).

Кращі конкурсні роботи будуть опубліковані у збірнику наукових праць „Бюлетень Міжнародного Нобелівського економічного форуму”, зареєстрованого в переліку спеціалізованих видань постановою Президії ВАК України від 14.10.2009 р. № 1-05/4.

Усі роботи надсилаються електронною поштою на адресу nobelforum@duep.edu  в період з 01.12.2014 р. до 20.03.2015 р. Кінцевий термін подачі робіт 20 березня 2015 року.

Додаткова інформація про Міжнародний конкурс наукових робіт студентів та аспірантів, розміщена на сайтах організаторів: www.duep.eduwww.nobelplanet.org

E-mail: nobelforum@duep.edu  , science@duep.edu
Телефон: +380-56-791-12-65
Факс: +380-56-778-05-28
Контактна особа: Дашевська Ольга Володимирівна, к.е.н., начальник наукового відділу

Офіційна адреса: Оргкомітет Міжнародного конкурсу наукових робіт студентів та   аспірантів, вул. Набережна ім. В.І. Леніна 18, Дніпропетровськ, Україна, 49000

Сайт конкурсу та зразок оформлення роботи: http://www.nobelplanet.org/index.php?option=com_content&view=article&id=70:-100-&catid=8:2010-04-08-13-41-45&lang=uk&Itemid=

 

        10. http://daad.org.ua/ukr/stipendien.htm

 

Приём заявок на индивидуальные программы на 2016 год будет открыт сентября 2015 года. Следите за обновлениями на сайте.

 

 

11. Международный фонд Мацуме (The Matsumae International Foundation), основанный в 1979 году, предоставляет стипендии ученым разных стран мира для проведения исследований в научных учреждениях Японии.

Стипендиальная программа Международного Фонда Мацуме. С 1980 года стипендию получили 636 чел. из 110 стран мира (из них 14 из Польши, 11 из Румынии, по 10 из Украины и России, 6 из Узбекистана, 5 из Армении, по 3 из Белоруссии, Литвы, Латвии и Казахстана, по 2 из Эстонии и Грузии, и т.д.).

Отрасль исследований – преимущество предоставляется исследованиям в отрасли естественных, технических наук, медицины.

Длительность стипендии – от трех до шести месяцев (с апреля по март). Преимущество предоставляется долговременным исследованиям – до 6-ти месяцев.

Количество стипендий – около 20.

Размер стипендии – ¥240,000 ежемесячно (покрывает затраты на проведение исследований и проживание в Японии). Дополнительно оплачивается страхование (от несчастных случаев и болезни), авиабилет в обе стороны эконом-класса и предоставляется одноразовая помощь размером ¥100,000 (на транспортные расходы, начальную плату за жилье, и тому подобное).

Требования к претендентам:

- иметь научную степень кандидата наук и постоянное место работы в родной стране;

- возраст до 49 лет;

- не иметь гражданства Японии и ранее ее не посещать;

- иметь крепкое здоровье без физических изъянов, которые будут препятствовать проведению исследований;

-        достаточный уровень владения английским/японским языками.

Необходимые документы:

все документы формата А-4 посылаются одновременно и заполняются на английском языке

         - аппликационная форма:

         1. установленного образца (2 страницы);

         2. с датой, подписью и фотографией претендента;

         3. со всеми заполненными полями;

         - исследовательский проект (подробное описание цели, методов и плана исследования). Проект согласовывают с японской стороной на возможность его проведения в выбранном учреждении;

         - список всех опубликованных работ:

         1. название публикации, номер и год издания;

         2. ФИО соавторов (если есть);

         3. количество страниц;

         - список важнейших, по мнению претендента, публикаций (если публикация не англоязычная, то на английском языке подается ее короткая аннотация);

         - резюме (CV);

         - копия диплома кандидата наук, магистра/бакалавра (если дипломы не на английском языке, необходимо дополнительно предоставить нотариально заверенный перевод);

         - письмо-приглашение с подписью японской стороны (где указывается длительность и тема исследований, возможность проведения исследований в учреждении, которое принимает*, местожительство стипендиата).

* Учреждение, которое принимает, претендент избирает самостоятельно.

Документы посылают по адресу:

THE MATSUMAE INTERNATIONAL FOUNDATION

4-14-46, Kamiogi, Suginami - ku, Tokyo, 167-0043 JAPAN

E-mail: contact2mif@mist.dti.ne.jp

Последний срок представления документов – до 31 августа текущего года

Подробнее – http://www.mars.dti.ne.jp/~mif

 

12. Грант на участь Літній школі з вивчення німецької мови

Організатор- BAYHOST

Тривалість - 3 тижні

Розмір гранту: оплата навчання, проживання, харчування

Дедлайн подачі заявки 1 квітня 2015 р.

Веб-посилання:

http://www.uni-r.de/bayhost/english/scholarships/language-courses-in-bavaria/index.html

Українські студенти та молоді науковці з базовим знанням німецької мови (щонайменше рівня A2) мають змогу отримати гранти на вивчення німецької мови у літній школі в Баварії. Грант покриває плату за навчання, проживання та харчування. Пропонуються курси німецької мови усіх рівнів.

 

Для участі у відборі необхідно надіслати заповнену онлайн-заявку, мотиваційний лист, резюме, підтвердження поточного навчання в університеті, транскрипт з оцінками, підтвердження знання німецької мови.

 

Подавати заявки можна до 1 квітня 2015 року.

 

 

13. Международные гранты на научную деятельность в Турции

Організаторизатор: TÜBİTAK

Доительность: 12 месяцев

Размер гранта: $3 000

Веб-сайт:

http://www.tubitak.gov.tr/en/funds/academy/international-researchers-fellowship-programmes/content-2221-fellowships-for-visiting-scientists-and-scientists-on-sabbatical-leave

Научно-технический исследовательский совет Турции (TÜBİTAK) предоставляет стипендии для международных ученых / исследователей, которые хотели бы принимать участие в семинарах / конференциях / лекциях или проводить мероприятия R & D в Турции в области естественных наук, технических и технологических наук, медицинских наук, сельскохозяйственных наук, социальных и гуманитарных наук. Программа направлена на продвижение научного и технологического сотрудничества Турции со странами перспективных исследователей.

Три типа визита предоставляются в рамках этой программы:

- Посещение Учеными/ исследователями на краткосрочный период  (до 1 месяца);

- Посещение Учеными / исследователями на долгосрочный период (до 12 месяцев);

- Ученые / исследователи на творческий отпуск (от 3 месяцев до 12 месяцев).

Требования к кандидатам:

- гражданство любой страны.

- ученая степень кандидата или, по крайней мере, пять лет исследовательского опыта.

- должны быть приглашены принимающей организацией в Турции, которая может быть университетом, исследовательским институтом, или промышленным предприятием

Ежемесячное пособие в размере до 3,000 долларов США . Транспортные расходы (туда и обратно) и страховые взносы. Продолжительность стажировки варьируется от одной недели до 12 месяцев.

Как подать заявку:

1. Заявки должны быть представлены принимающим ученым / учреждением.

2 Все заявки должны быть поданы в электронном виде через TÜBİTAK портал http://e-bideb.tubitak.gov.tr/. Все необходимые документы должны быть загружены в электронном виде.

 

 

 14.  Оголошено конкурс спільних українсько-французьких науково-дослідних проектів на період 2015-2016 років

З 13 лютого по 31 березня 2015 року Міністерство освіти і науки України, Міністерство закордонних справ і міжнародного розвитку Французької Республіки, Міністерство національної освіти, вищої освіти та досліджень Французької Республіки та Campus France оголошують конкурс спільних українсько-французьких науково-дослідних проектів на період 2015-2016 років.

 

Конкурс відкритий для наукових лабораторій, науково-дослідних груп вищих навчальних закладів, науково-дослідних установ і підприємств обох країн.

 

 До участі у конкурсі приймаються проекти за такими пріоритетними напрямками:

 

1) дослідження з найбільш важливих проблем розвитку науково-технічного, соціально-економічного, суспільно-політичного, людського  потенціалу для забезпечення конкурентоспроможності України у світі та  сталого  розвитку суспільства і держави;

 

2) інформаційні та комунікаційні технології;

 

3) енергетика та енергоефективність;

 

4) раціональне природокористування;

 

5) науки про життя, нові технології профілактики та лікування найпоширеніших захворювань;

 

6) нові речовини і матеріали;

 

7) фізика високих енергій.

 

Особлива увага надаватиметься також проектам, тематики яких будуть співпадати із визначеними у Рамковій програмі з наукових досліджень та інновацій «Горизонт 2020».

 

Переглянути детальнішу інформацію про конкурс.

 

http://mon.gov.ua/ua/messages/43923-uvaga-ogolosheno-konkurs-spilnih-ukrayinsko-frantsuzkih-naukovo-doslidnih-proektiv-na-period-2015-2016-rokiv

 

Завантажити бланк заявки.

 

Інформацію французькою мовою можна знайти за посиланням http://www.campusfrance.org/fr/dnipro

 


 

 1. Стипендія для аспірантів з економіки у Карловому університеті ( активно до 30 квітня 2015)

 

Стипендія для аспірантів з економіки у Карловому університеті ( активно до 30 квітня 2015)

БЕР 11, 2015автор ІРИНАу рубриці КОНКУРСИ

Запрошуються  студенти – іноземці на навчання до Економічного інституту (Center for Economic Research and Graduate Education – Economics Institute), що знаходиться у Празі в Карловому університеті.

 

Для претендентів  пропонуються різноманітні форми фінансової підтримки. Крім того, студенти можуть скористатися для покриття коштів на навчання стипендією Вишеградської групи.

 

Стипендія  у розмірі 7 100 USD – 7 700 USD в рік

 

Деталі про грант:

http://www.cerge-ei.cz/phd-admissions/tuition#h2-financial-support-for-the-phd-in-economics-program

 

Сайт : http://www.cerge-ei.cz/phd-admissions/welcome

 

 1.  Вишеградська літня школа ( активно до 31 березня 2015)

 

Вишеградська літня школа – це  навчальна програма, яка формує міждисциплінарний освітній простір для молодих громадян Чеської Республіки, Угорщини, Польщі, Словаччини, а також для їхніх колег з країн Центральної та Східної Європи.

 

Програма складається з лекцій, панельних дискусій та семінарів з проблемних питань та викликів, які стоять перед країнами Вишеградського регіону, Європейського Союзу та Центрально-Східної Європи.

 

Теми дискусій охоплюватимуть сучасні економічні, культурні та соціальні проблеми, зокрема питання енергетичної безпеки, фінансової кризи, всесвітньої бідності, соціальної відповідальності медіа сектору, європейської та регіональної ідентичності та спільного культурного надбання.

 

Поспішайте! Є 5 місць для студентів з України.

 

 Деталі: http://www.visegradsummerschool.org/

 

 

 1. Стипендії для магістрів в університеті Единбургу ( активно до 1 квітня 2015)

 

Единбурзький університет пропонує студентам 30 стипендій на навчання за всіма магістерськими напрямками, які передбачені навчальною програмою Единбурзького університету для 2015-2016 н.р. Кінцевий термін для подачі заявок – 1 квітня 2015 року.

 

П’ятнадцять стипендій розміром по 5000 фунтів стерлінгів кожен, інші п’ятнадцять – 3000 фунтів стерлінгів кожен. Ці стипендії надаватимуться протягом одного академічного року і будуть вираховуватися із плати за навчання.

 

Хто може подавати заявку?

Стипендії будуть надаватися студентам, які є громадянами країн, що не є країнами-членами Європейського союзу, і які допускаються до вступу на навчання на постійній основі у програмі освіти для магістрів в Единбурзькому університеті.

 

На момент подання заявки кандидати повинні успішно пройти конкурс на вступ і мати запропоноване університетом місце в університеті Единбургу, остаточно підтвердити цю пропозицію або мати серйозні наміри на неї. Перевага буде надаватися кандидатам, які ще не мали можливість навчатися у Шотландії.

 

Критерії відбору

Стипендія присуджується з огляду на академічну успішність кандидатів. Апліканти повинні мати або очікувати на отримання еквіваленту диплому з відзнакою британського зразка.

 

Подання заяви

Кандидати, які відповідають критеріям відбору, повинні заповнити он-лайн заявку на отримання стипендії.

 

Кінцева дата подання заявок: 1 квітня 2015.

 

Будь ласка, зверніть увагу, що Ви не зможете отримати доступ до он-лайн заявки, допоки Ви не подали заявку на зарахування до Единбурзького університету і не маєте повної аутентифікації в електронній системі подачі заявок Единбурзького університету (EASA).

 

Аплікаційна форма для онлайн-заявки на отримання стипендії на післядипломну освіту для магістрів за посиланням розміщена за посиланням http://www.ed.ac.uk/schools-departments/student-funding/pgt-application.

 

Процедура відбору

У травні 2015 відбіркова комісія визначиться зі стипендіатами. Переможців буде оголошено на початку червня 2015.

 

Детальніше на офіційному сайті Університету Единбургу

 ( http://www.ed.ac.uk/schools-departments/student-funding/postgraduate/international/global/masters ).

 

 1. Стипендії Університету Королеви Марії ( активно до 31 липня 2015 року)

Університет Королеви Марії в Лондоні (Queen Mary University of London) надає студентам з країн, які не входять до Євросоюзу, стипендії для часткового покриття коштів за навчання. Стипендії розповсюджуються на програми факультету наук та інженерії.

 

Спеціальності, які пропонуються: біологія, хімія, електронна інженерія, комп’ютерні науки, фізика, астрономія, матеріалознавство

 

Рівень: бакалавріат, магістратура, аспірантура.

 

Розмір гранту: £2 500 – £5 000

 

Необхідні документи: немає окремої аплікаційної форми для подання заявки на стипендію. Всі апліканти, які подають документи для вступу на програми, розглядаються як претенденти на отримання стипендії.

 

 

 

Деталі за посиланням : http://www.qmul.ac.uk/international/international-students/feesfinance/ugbursaries/sciengexcellence/

 

 1. Стипендія від Copernicus e.V. ( активно до 1 березня та 1 вересня 2015)

Copernicus e.V. – це студентське об‘єднання, яке кожен семестр надає близько 8-10 стипендій студентам ізЦентральної Азії, Центральної та Східної Європи. Програма передбачає навчання протягом одного семестру в університеті Гамбурга або Берліна, а також наступну за ним 6-10 тижневу практику в одному з німецьких підприємств або громадській установі.

 

Терміни подачі заявок у 2015 році:

 

· до 01.03.2015! (початок програми 01.10.2015) або

 

· до 01.09.2015 (початок програми 01.04.2016)

             Деталі:           http://www.kiew.diplo.de/contentblob/4462058/Daten/5150919/pdf_copernicus_2015.pdf

 

 1. Програми професійних стажувань від AIESEC

Останні роки, коли світ розвивається так швидко, що деколи здається, що ти просто не встигаєш наздогнати всі його «фішки» і бути в курсі всіх справ, ми все більше починаємо відчувати брак знань, вмінь, навичок. Тому сучасна молодь просто помішана на саморозвитку. Ми купаємось у морі інформації, занурюємось в світ різних книг, слухаємо, питаємось, пробуємо, і усвідомлюємо, що меж цьому всьому просто не існує. І це п’янить. Але що робити коли наші знання так і залишаються знаннями? Куди їх подіти? Як їх використовувати? Ну звичайно, на практиці! Як усім нам відомо теорія без практики - мертва, практика без теорії – сліпа.

 

Програма Global Talent від міжнародної організації AIESEC – це чудовий шанс показати себе і використати свої знання. Натомість ти отримаєш хороший досвід та нові вміння, водночас  підвищуючи свій професійний рівень.

 

Global Talent  – це міжнародна програма, котра спеціалізується на професійних стажуваннях для молоді. Країни, в яких можна пройти програму: Туреччина, Єгипет, Туніс, Індія, Колумбія, Бразилія, Мексика, Китай, Шрі-Ланка;  сфера ІТ: Естонія, Данія, Німеччина, Австрія.

 

 Що тобі для цього потрібно?

 

Вік – 20 – 24 роки.

Освіта за напрямками: педагогіка, економіка, маркетинг, готельний бізнес. викладання,  управління персоналом,  інформаційні технології, інженерія.

Знання англійської.

Контакти:

 

Наліні Ратнакар

nalini1.ratnakar@aiesec.net

http://www.aiesec.ua/global-talent/