Skip all go to Content
Skip all go to News
Skip all go to Navigation

27-28 жовтня 2016 р. у Навчально-науковому інституті інфокомунікацій та програмної інженерії Одеської національної академії зв'язку ім. О.С. Попова була організована та проведена Шоста міжнародна науково-практична конференція «Інфокомунікації – сучасність та майбутнє», в якій прийняли участь науковці, викладачі, аспіранти, студенти вищих навчальних закладів та працівники інфокомунікаційних компаній України та інших країн, у тому числі Німеччини, Сирії, Конго, Анголи, Камеруна, Молдови, Азербайджану та Російської Федерації.

Учасників конференції привітав ректор ОНАЗ ім. О.С. Попова, д.т.н., проф. Воробієнко Петро Петрович з доповіддю «Інтернет та суспільство». У пленарному засіданні взяли участь Демещик Андрій Михайлович, заступник директора з комерційних питань комунального підприємства «Обласний інформаційно-аналітичний центр» з доповіддю «Система захищеної електронної пошти одеського регіону державних органів влади», Федоренко Юрій Юрійович, провідний розробник компанії Andersen з доповіддю «Чим будуть займатися програмісти через п’ять років (машинне навчання, нейронні мережі та штучний інтелект)» та Ларін Дмитро Георгійович, к.т.н., доц. кафедри інформаційних технологій ОНАЗ ім. О.С. Попова з доповіддю «Інтернет речей: перспективи та проблеми створення».

В рамках конференції було організована робота у 8 секціях:

-Сучасні системи мобільного зв’язку та широкосмугового радіодоступу;

-Мультисервісні засоби телекомунікацій та телекомунікаційні мережі;

-Інформаційні мережі та технології;

-Програмне забезпечення мереж зв’язку та телемедицина;

-Телекомунікаційні системи;

-Інформаційна безпека;

-Програмна інженерія;

-Проблеми економіки та управління у сфері інфомунікацій.

За результатами роботи конференції було опубліковано збірник з трьох частин, до яких увійшли 128 тез доповідей.

Проведення конференції надало можливість обговорити сучасні проблеми в галузі інфокомунікацій, шляхи їх вирішення, презентувати свої наукові досягнення представникам різних навчальних та науково-дослідних установ, організувати та поглибити взаємозв'язки між наукою та виробництвом.