Skip all go to Content
Skip all go to News
Skip all go to Navigation

ЗАХИСТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КІБЕРБЕЗПЕКА ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ

   Курси:    

для учнів старших класів шкіл, ліцеїв, гімназій – навчання новітнім технологіям з інформаційної безпеки, орієнтація на подальше отримання престижної та високооплачуваної професії;

для студентів – можливість підготуватися до кар'єри й конкуренції на ринку вакансій фахівців з інформаційної безпеки (придбати знання та вміння завдяки яким бути затребуваним на сучасному ринку праці);

для всіх – можливість в короткі терміни придбати (від початкового рівня до професійного) необхідні знання та навички одної з найбільш затребуваних професій на ринку праці.

 

Переваги:

 

Випускники курсів з інформаційної безпеки залучаються до роботи в організаціях, установах та підприємствах сфери управління Державної адміністрації зв'язку Міністерства інфраструктури України, Міністерстві надзвичайних ситуацій України, Службі безпеки України, силових структурах, у сфері підприємницької та банківської діяльності (системи інформаційної безпеки та відеоспостереження комерційних банків).

 

Інформація по курсу:

Назва курсу

Зміст курсу

АВТОМАТИЗОВАНІ СПЕЦІАЛЬНІ ДОСЛІДЖЕННЯ СИСТЕМ ТЕХНІЧНОГО ЗАХИСТУ ВІД НЕГЛАСНОГО З’ЙОМУ ІНФОРМАЦІЇ В ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ ОБ’ЄКТАХ

 

На основі обладнання АКОР – автоматизованого комплексу радіомоніторингу та пошуку закладних пристроїв, виявлення та вимірювання побічних електромагнітних випромінювань та наводок (ПЕМВН).

 

 

  • Коротка характеристика сучасних джерел та каналів негласного з’йому інформації.
  • Використання програмної оболонки та інтерфейсів АКОР.
  • Методика вимірювання побічних електромагнітних випромінювань та наводок (ПЕМВН) від засобів електронно-обчислювальної техніки.
  • Основні поняття щодо вимірювань технічних каналів витоку мовної інформації.
  • Дослідження впливу акустичного поля на допоміжні технічні засоби та системи.
  • Методи захисту та порядок проведення контролю захищеності виділених приміщень від витоку акустичної мовної інформації.
  • Методика пошуку пристроїв негласного з’йому інформації кореляційним методом.

 

Вартість навчання: 600 грн.

Середня тривалість навчання на одному напрямку2 місяці.

Курси захисту інформації та кібербезпеки телекомунікацій проводяться за адресою: м. Одеса, вул. Ковалевського, 5, другий лабораторний корпус Академії зв'язку, каб. 108.

З усіх питань звертатися до Михайлової Любові Вадимівні та Гранатурової Ірині Борисівні.

Телефони:

e-mail:

(048) 705-02-77

ib_kyrsi@mail.ru