Skip all go to Content
Skip all go to News
Skip all go to Navigation

Центр гуманітарної освіти та розвитку

Одеська національна академія зв'язку ім. О.С. Попова є тим унікальним середовищем, яке не тільки вчить, а й виховує. Адже самі знання - це лише один з аспектів, тільки один вимір сучасної людини. І тільки культура, моральність, духовність і патріотизм можуть удосконалити характер гармонійно розвиненої особистості. Тому Академія, перш за все, - це професія і освіта, але обов'язково на тлі культури і загальнолюдських цінностей.

Саме тому в 1993 році вперше в Україні у ВНЗ технічного профілю був створений Центр гуманітарної освіти та розвитку (ЦГО та Р), який органічно увійшов в систему виховної роботи Академії, яку очолює проректор з науково-педагогічної та виховної роботи, професор Алла Олексіївна Сіленко.

Основна діяльність ЦГО - виховання у студентської молоді високих моральних, духовних і культурних цінностей, активної громадянської позиції, національної свідомості та патріотизму, розвиток творчих обдарувань студентів, організація роботи колективів художньої самодіяльності та культурного дозвілля.

За весь час існування Центр зарекомендував себе як інтелектуальний центр національної культури. Його авторитет здобутий працею багатьох.

ЦГО та Р проводить тематичні вечори, різноманітні концерти, вечори відпочинку, театральні свята, присвячені видатним діячам України і знаменним датам нашої держави, (День Незалежності України, День Конституції, День працівників радіо, телебачення і зв'язку України і т.д.).

З метою активізації виховної роботи та культурному житті студентської молоді при Центрі був створений студентський клуб, функцією якого є залучення талановитої студентської молоді до культурного життя, зміцнення творчих і дружніх зв'язків між студентами різних ВНЗ.

Художньому вихованню студентів Академії допомагає робота різних колективів; а саме: шоу-група ЦГО та Р, хореографічних колективів: «Cadence» (керівник - Ірина Книш), «My own motivation» (керівник - Дмитро Гордієнко), і «Triple seven crew» (керівник - Костянтин Луценко).

Уже традиційними стали щорічна церемонія посвяти в студенти, конкурси краси та інтелекту «Зірка Академії» та «Містер Академії», День Академії, спортивне свято, присвячене Дню Збройних Сил України та ін.

Завдяки підтримці ректора хореографічні колективи Академії беруть участь в змаганнях найвищого рівня, турнірах на міських, всеукраїнських та міжнародних фестивалях, де гідно представляють свою Alma mater. Команди неодноразово були нагороджені дипломами та подяками.

Також художні колективи Академії беруть участь в загальноміських масових художньо-естетичних заходах: «Студентська весна», «Студосінь», конкурс «Міс Студентство» і т.п.

Студенти і співробітники Академії особливо чекають Новорічний бал з виступом танцювального клубу викладачів і студентів на чолі з ректором П.П. Воробієнко. Учасники танцювального клубу працюють над постановками нових хореографічних творів, проводять активну концертну діяльність.

Сьогодні студенти з великою вдячністю приймають допомогу ректора Академії, професора Петра Воробієнка, який піклується про дозвілля майбутніх зв'язківців і робить все для їх матеріальної підтримки.

Минають роки, змінюються покоління, студенти стають батьками, бізнесменами, банкірами і просто хорошими людьми. Але приємним спогадом для них залишається студентська молодість. З теплотою і вдячністю згадують вони своїх педагогів, більшість з яких були яскравими особистостями.