Skip all go to Content
Skip all go to News
Skip all go to Navigation

25 червня 2017 року в Одеській національній академії зв’язку ім. О.С. Попова Надзвичайний і Повноважний Посол Чорногорії в Україні - Любомир Мішуровіч, Почесний консул України в Чорногорії - Предраг Міловіч та Почесний консул Чорногорії в Україні - Станіслав Довгий відкрили Одеське представництво консульства Чорногорії в Україні.

Церемонія почалася вітальним словом ректора ОНАЗ ім. О.С. Попова - Петра Воробієнка, який відмітив важливість такої співпраці не лише для Академії, а й для міста. Також ректор зазначив, що це перший крок співробітництва вишів безпосередньо з іноземними країнами заради миру та процвітання обох країн.

У привітальному слові Почесний консул Чорногорії в Україні Станіслав Довгий розказував про Чорногорію, її людей, історію та відмітив спільне історичне коріння України та Чорногорії. Почесний Консул висловив надію, що відкриття представництва Почесного консульства Чорногорії в Україні в Одеській національній академії зв’язку ім. О.С. Попова, сприятиме розвитку співробітництва з вищими навчальними закладами Чорногорії, які мають потребу в висококваліфікованих фахівцях телекомунікаційної сфери.

«Шановні друзі! Дякую Вам за те, що зібралися відсвяткувати дружбу наших країн відкриттям Почесного представництва, яке зміцнить нашу багату традицію співробітництва та підтримки. Наші держави обрали один напрямок – європейської та євроатлантичної інтеграції. Ця дорога нелегка, але ми не зупинимось, поки не досягнемо нашої мети», – зазначив Надзвичайний і Повноважний Посол Чорногорії в Україні Любомир Мішуровіч.

З нагоди цієї визначної події студенти ОНАЗ ім. О.С. Попова підготували святковий концерт, після якого Надзвичайний і Повноважний Посол та Почесний консул розрізали урочисту стрічку.

Гості подарували Академії спеціальний випуск журналу «Всесвіт», у якому кращі українські письменники та поети переклали на українську мову визначні твори Чорногорських творців слова.

Наприкінці зустрічі дипломати відвідали виставку наукових досягнень та музей Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова.