Skip all go to Content
Skip all go to News
Skip all go to Navigation

Абітурієнту 2017

Відкриття Одеського представництва Почесного консульства Чорногорії в Україні в ОНАЗ ім. О.С. Попова

25 червня 2017 року в Одеській національній академії зв’язку ім. О.С. Попова Надзвичайний і Повноважний Посол Чорногорії в Україні - Любомир Мішуровіч, Почесний консул України в Чорногорії - Предраг Міловіч та Почесний консул Чорногорії в Україні - Станіслав Довгий відкрили Одеське представництво консульства Чорногорії в Україні.ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ ДЛЯ ІНОЗЕМНИХ ГРОМАДЯН

в ОНАЗ ім. О.С. Попова у 2017 році


 

 

В ОНАЗ ім. O.С. Попова оголошується набір на постійно діючі
«Комп'ютерні курси програмування»
за наступними напрямами:
«Web-дизайн», «Web-програмування», «Бази даних».


Курси з оцінки майна!

З 18.09.17 року в ОНАЗ ім. О.С. Попова розпочинають свою роботу курси з базової підготовки оцінювачів майна та майнових прав.


Одеська національна академія зв’язку ім. О.С. Попова проводить набір на курси «Ділова українська мова та риторика» з метою забезпечення процесу професійної діяльності.

 

 

 ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція “Перспективні напрями захисту інформації”

З 2 по 6 вересня 2017 р. на базі відпочинку “Електрон” Одеської національної академії зв'язку ім. О.С. Попова в смт. Затока Одеської області відбулася 3-я Всеукраїнська науково-практична конференція “Перспективні напрями захисту інформації”.


Чемпіонат Одеси з настільного тенісу в Академії Зв’язку!

2-3 вересня 2017 року, у спортзалі Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова, відбувся Чемпіонат м. Одеса з настільного тенісу!

Чемпіонат був організований Клубом настільного тенісу «Розвиток» та Управлінням у справах фізичної культури та спорту Одеської міської ради і присвячений пам’яті Фелікса Осетинського, та приурочений до Дня Міста Одеси. 


«Вгору Потьомкінськими сходами»-2017

9 вересня 2017 року студенти Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова прийняли участь в спортивному святі до Дня фізичної культури та спорту «Вгору Потьомкінськими сходами»-2017!

Традиційний легкоатлетичний забіг проходить вже 17 раз поспіль. Цього року він зібрав близько 800 учасників, які встановили рекорд України - 777 чоловік одночасно виконали вправу «планка». Участь в забігу студенти-зв'язківці приймали під керівництвом старшого викладача кафедри фізичного виховання Макарова М.Л.

Вітаємо всіх зі святом сили, швидкості, витривалості, спритності та гнучкості – з Днем фізичної культури та спорту України!