Skip all go to Content
Skip all go to News
Skip all go to Navigation

Кафедра «Мережі зв'язку» є випускаючою зі спеціальності «Інформаційні мережі зв'язку», а з 2017 року в межах спеціальності  172 «Телекомунікації та радіотехніка» буде забезпечувати наступні спеціалізації: «Комп'ютерні мережі та Інтернет» та «Інформаційні технології та системи у бізнесі». На кафедрі студенти отримують професійну підготовку, що забезпечує необхідні знання та навички для роботи практично у всіх телекомунікаційних компаніях провайдерського та операторського рівня, а також на будь-яких підприємствах, де є комп'ютерні мережі.

Сьогодні колектив кафедри нараховує двадцять два співробітників, поряд з професорами та доцентами трудяться молоді викладачі з числа кращих випускників Академії.

 

Зліва направо стоять:  викл. Чута М.В.,  к.т.н., доц.  Бубенцова Л.В., зав. лаб. Білоусова С.С., ст. викл. Яворська О.М., к.т.н., проф., зав. каф. МЗ Нікітюк Л.А., ст. лаб. Орчинська М.С ст. викл. Шнайдер С.П.; к.т.н., доц. Вороной С.П.; к.т.н., доц. Єгошина Г.А., викл. Борздих Т.О., ст. викл. Боярських П.В., ст. викл. Лаврека К.Д., доц. Царьов Р.Ю.